FAQ

FAQ
Často kladené otázky

Je cena kempu vrátane leteniek?

Nie, cena kempu nieje vrátane leteniek.

Lieta nejaká spoločnosť priamo na Siargao?

Bohužiaľ ešte nie. Musíte si kúpiť letenku do Cebu, kde je medzinárodné letisko Cebu Mactan International Airport. Odtiaľ lieta vrtuľové lietadlo na Siargao, let trvá približne hodinu. Let je operovaný spoločnosťou Cebu Pacific – www.cebupacificair.com -. Počítajte s tým, že v Cebu budete musieť pravdepodobne stráviť jednu noc. Viac info o letenkách

Ako dlho trvá cesta na ostrov Siargao zo Slovenska?

Na ostrov Siargao sa viete dostať za 2 dni, ak využijete spoločnosť Emirates ktorá lieta z Viedne cez Dubai. Táto varianta je finančne o čosi nákladnejšia. Lacnejšie letenky využivajú viacero spojení, hlavne cez Hong Kong, Manilu alebo iné veľké ázijské letiská. Takto vám cesta potrvá necelé 3 dni. Táto varianta je však medzi cestovateľmi obľúbená, pretože máte po ceste šancu vidieť aj nejaké ázijské veľkomestá.

Viete mi zariadiť aj letenky?

Zatiaľ na takúto službu nemáme kapacity ani internet. Internet na ostrove Siargao je iba mobilný a veľmi pomalý, preto je pre nás skoro nemožné niečo takéto ponúkať.

To neznamená, že vám ale nevieme poradiť :). Ak potrebujete akokoľvek poradiť ohľadom dobrých letenkových portálov, cesty alebo hocičoho iného, skontaktujte nás cez formulár na spodku stránky.

Obecne však odporúčame skontaktovať pani Janu Vanišovú z invia.sk [jana.vanisova@invia.cz] s ktorou máme dobré skúsenosti. Výhoda využitia cestovnej agentúry je ten, že ak sa niečo po ceste stane, omeškáte lietadlo atď.. Budú riešiť vzniknúť situáciu za vás. Viac info o letenkách

Čo ak chcem prísť skôr alebo odísť neskôr?

Dajte nám vediet. Vieme vám pomôcť s ubytovaním a inými organizačnými vecami.

Scroll Up

facebook instagram email
 Predošlý  Všetky Ďalší