Dadka Devečková – Milovníčka jógy a cestovateľka

V -Jóga kemp ARAW team-, -Jóga&Surf kemp CHILLI team-, -YogoVibe team-0 komentárov

Dada Devečková alias Dadka

Láska k pohybu a prírode pre mňa znamená veľa od útleho detstva.

Pochádzam z Liptova, miesta zaliateho prírodou a jej krásami. Láska k pohybu a prírode pre mňa znamená veľa od útleho detstva. Každý deň vo mne prebúdza zmysel dobrodruha a dodáva mi energiu a neskutočnú radosť zo života. Milujem hory v lete aj v zime, oceán a športy úživajúce si v šume vĺn a vetra. Denne sa snažím odhaľovať taje zdravej kuchyne, nové suroviny, ich kombinácie a ich blahodárne účinky na naše fungovanie.

Fyzické a duševne pôžitky jogy som objavila pred 2 rokmi. Joga mi dala iný pohľad na fungovanie tela a mysle a ich vzájomné prepojenie. Pomohla mi vnímať svoje telo ako celok, byť mu každý deň vďačná za to ako funguje, načúvať jeho signály a na oplátku mu dať z vnútra i z vonka to čo potrebuje pre každodennú rovnováhu, pokoj ale aj energiu na nové dobrodružstvá.

Dobrodružstvo na filipínskom ostrove Siargao mi otvorilo novú cestu za sebapoznaním. Siargao je miesto, kde zastal čas. Svojou atmosférou, zdravosťou, radosťou a úsmevmi z tých najjednoduchších vecí mi ukázal a pomohol pochopiť podstatu toho dôležitého. V spojení so silným oceánom, oranžovým východom a západom slnka, neuveriteľnej kvalite lokálnych pochutín a praktizovaním jogy v spirituálnych zákutiach je ako balzam a elixír života pre celú dušu a telo. Rada by som ukázala tento čarovný kus zeme aj druhým. Som si istá, že aj vy, si z raja menom Siargao, odnesiete zážitok a novú energiu z dobrodružstva, ale zároveň pokoj, s telom aj dušou plnej radosti z prinesenej rovnováhy.

žiaden koment (0)

Komentovať

Scroll Up

facebook instagram email
 Predošlý  Všetky Ďalší