chili pribeh troch kamosov

Veselý príbeh troch kamošov.

____

Toto sú Shorty, Zuzka a Žaba. Super kamoši. Všetkých baví cestovať, spoznávať nové miesta a nových ľudí a chcú zažiť niečo výnimočné. Už spolu cestovali a tak sú zvyknutí na kompromisy, že raz sa musí prispôsobiť Shorty Zuzke, raz Žaba Shortymu a tak ďalej.

Shorty je ostrielaný surfer, ale Žabinu obľúbenú jógu zatiaľ ešte nevyskúšal. Je ale chytrý a tak si uvedomuje ako mu môže jóga pomôcť nielen pri surfovaní. Zuzka sa surfovať iba učí, ale v Bratislave rada chodila na jógu a akrojógu. Žaba ešte nevie, či ju bude surf baviť, ale vie že je spirituálne založená a bude chcieť zažiť pravú jógu v Ázii a prísť domov poriadne zrelaxovaná. Kiež by to mohli skombinovať aby všetci mohli robiť všetko..

Zuzka sa preklikla na YogoVibe.com a uteká sa podeliť s radostnou novinkou s ostatnými. Našla ideálny kemp CHILLI, počas ktorého spoznajú nádherný, turistami ešte nepoškodený ostrov Siargao – tzv. Bali spred 30 rokov a každého predstavy o ideálnom tripe sa naplnia do poslednej bodky.

A tak sa aj stalo. Shorty konečne okúsil radosť a relax ktoré jóga prináša a zároveň si zašiel každý deň pochytať niekoľko epických vĺn z ktorých teraz strihá krátky surf edit. Dal aj svoj prvý barrel v živote. Zuzka naposledy surfovala pred polrokom a tak si dala na začiatok 2 hodiny s inštruktorom, aby si pospomínala. Surfovať sa zabúda rýchlo a tak prihodila ešte dalšie dve, potom už surfovala so Shortym. Vedela už z minula, že surf je drina a že práve jóga pomôže jej unaveným svalom najlepšie a tak si každý druhý deň namiesto surfu dopriala radšej jógu a niekedy masáž. Rozhodla sa vždy podľa toho ako sa cítila, veď zmeniť to mohla kedykoľvek počas kempu. Žaba slúbila, že skúsi surf ale nakoniec sa rozhodla skôr pre tú jógu a dokonale sa porozmaznávala aj masážami. Nidky nezabudne na nočný výlet na ostrov Guyam, kedy videla najviac hviezd v jej živote.

Všetci sa zhodli, že to bolo epické a teraz priateľsky provokujú kolegov a kamošov tropickými fotkami; Shorty na vlne, Zuzka v zálive a Žaba na palme… Ale toto je príbeh týchto troch ľudí, určite nechceš takéto príbehy len počúvať a preto príď napísať aj TY ten svoj.

Scroll Up

facebook instagram email
 Predošlý  Všetky Ďalší